Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Uzavření 1. a 2. tříd

Datum: 27.2.

Na základě rozhodnutí vlády se od pondělí 1. 3. 2021 budou učit distančně také žáci 1.a 2. tříd. Online hodiny poběží podle rozvrhu, který znáte z podzimní výuky, v platformě TEAMS paní učitelky hodiny naplánují.  Obědy těchto dvou ročníků budou kompletně odhlášeny. Pondělní oběd lze mimořádně objednat přes e-mail: jidelna@zshorakhk.cz. Ostatní dny pak dle zvyku přes internet. Doba výdeje pro cizí strávníky 10.30 – 11.15, pro žáky školy 11.30 – 13.00. Jídlo se vydává pouze do jídlonosičů.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy