Úspěch ve WocaBee

Uspěli jsme v okresním kole soutěže v učení cizích jazyků!

Začátkem listopadu nás potěšila skvělá zpráva – naše třída Fa6 získala 2.místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát! V úvodním kole celostátního šampionátu dosáhli naši žáci skvělý výsledek - denní průměr až 168 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka. Pro lepší představu - jedna správná odpověď při procvičování slovíček znamená zisk přibližně 2-3 WocaPoints bodů.

2.místo v okresním kole je skvělý výsledek, jelikož celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky. Spolu s počtem zapojených tříd roste i kvalita šampionátu a k úspěchu bylo třeba vynaložiť hodně úsilí. V Jazykovém WocaBee šampionátu se soutěží online v inovativní aplikaci pro učení slovíček s názvem WocaBee. V soutěži se nehodnotí konkrétní znalosti žáků, ale píle v učení se (a procvičování) nové slovní zásoby. V okresním kole naši žáci získali za 2.místo diplom a žáci spolu s vyučujícím (p.uč.Fajfr) obdrží měsíční online kurz angličtiny nebo němčiny v aplikaci pro samouky LangBee v hodnotě 150 Kč.

Největší odměnou pro všechny je ale především radost z učení a také zlepšení jazykových vědomostí,
které tato soutěž zprostředkovala.

Stránka aplikace: www.wocabee.app
Stránka soutěže/šampionátu: www.wocabee.app/soutez