Úspěch v Ekonomické olympiádě

Datum: 20.2.

Ve středu 18.1. proběhlo školní kolo 2. ročníku Ekonomické olympiády, kterého se zúčastnilo 34 žáků z devátého a osmého ročníku. Otázky letošního ročníku nebyly vůbec jednoduché. Nejvíce bodů získali: Šimon Rémiš (8. C) 22 bodů, František Čapek (8. A) 21 bodů, Tereza Přívozníková (8. D) 20 bodů, Štěpán Rémiš (8. C) 20 bodů, Pavel Klíma (8. D) 20 bodů. Všichni jmenovaní postoupili do finálového kola, patří mezi 113 nejlepších z celkem 9 145 žáků, kteří se letos do soutěže zapojili a zároveň patřili mezi nejlepší účastníky v Královehradeckém kraji. Výsledkové listiny a další informace naleznete zveřejněné na webových stránkách soutěže www.ekonomickaolympiada.cz. Gratulujeme postupujícím k úspěchu a děkujeme všem statečným za výbornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy