Úspěch v Archimediádě

Datum: 20.5.

Další okresní soutěží, kterou jsme organizovali, byla Archimediáda - fyzikální olympiáda kategorie G pro žáky 7. tříd základních škol a příslušného ročníku osmiletého gymnázia. Navzdory současné složité situaci se do soutěže jako tradičně zapojili také naši žáci a výbornými umístěními prokázali pilnou přípravu pod vedením paní učitelky Zýkové. Na 2. místě skončila Alena Veverková, 3. místo obsadil Jan Krutiš, hned za nimi potom skončili Lukáš Pařízek a Markéta Kutnarová, všichni ze 7.B. Blahopřejeme k zisku medailí a děkujeme všem za výbornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy