Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Úspěch v Archimediádě

Datum: 20.5.

Další okresní soutěží, kterou jsme organizovali, byla Archimediáda - fyzikální olympiáda kategorie G pro žáky 7. tříd základních škol a příslušného ročníku osmiletého gymnázia. Navzdory současné složité situaci se do soutěže jako tradičně zapojili také naši žáci a výbornými umístěními prokázali pilnou přípravu pod vedením paní učitelky Zýkové. Na 2. místě skončila Alena Veverková, 3. místo obsadil Jan Krutiš, hned za nimi potom skončili Lukáš Pařízek a Markéta Kutnarová, všichni ze 7.B. Blahopřejeme k zisku medailí a děkujeme všem za výbornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy