Únorový kin-ballový turnaj v Přelouči

Datum: 5.2.

zpráva p. uč. Kronikové

Další kolo kin-ballu se konalo 4. 2. v Přelouči. Tento turnaj byl už 3. kolem Kin-ball Czech Open. Zápasy nebyly opět jednoduché. Naši školu reprezentovalo jedno družstvo ve složení: Matěj Gebr a Jakub Vanický 9.A, Veronika Marková a Alena Veverková 9.B.
Toto družstvo obsadilo 6. místo.
Děkujeme za velkou podporu fanouškům z řad rodičů a Honzovi Urbánkovi. Přijeli za námi fandit, dokonce si mohli po turnaji vyzkoušet přihrávky, odpal a hru. Také nám kin-balloví trenéři ukázali techniku odpalu jednou rukou. Doufám, že tuto techniku v dalších turnajích použijeme a posune nás to dál v kvalitě hry.
Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy a těším se na další turnaje.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy