Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Školní kolo ZO

Datum: 28.1.

Ve čtvrtek 27.1. proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády pod patronací p. uč. Černíkové a Abertové. Ze zhruba třicítky soutěžících byli v jednotlivých kategoriích nejlepší: Veronika Borovičková, 6.B, Šimon Rémiš, 7. C, Šimon Zemánek 9. A. Gratulujeme těm nejlepším, budeme jim držet palce v dalším kole a děkujeme i všem ostatním účastníkům za statečnost. Podrobnější výsledky najdete zde.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy