Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Školní kolo ČjO

Datum: 7.12.

zpráva p. uč. Škultétyové

Přes veškerá úskalí distanční výuky se našlo 19 statečných (žáci 8. a 9. ročníků), kteří porovnali své lingvistické schopnosti ve školním kole Olympiády z českého jazyka.  1. místo obsadil Samuel Šinkovský, 2. místo Michaela Teplá a o 3. - 5. místo se dělí Matěj Jacko, Dominik Lhoták a Aneta Rážová. Vítězům blahopřejeme, ostatní chválíme za snahu a všem děkujeme za účast a projevený zájem o mateřský jazyk.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy