Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Školní kolo AjO 2022

Datum: 23.2.

zpráva p. uč. Skrbkové

Ve středu 23. února proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Všichni soutěžící podali velmi kvalitní výkony a školní kolo mělo vysokou úroveň. V kategorii I.A obsadil 1. místo Michal Perthen ze 7.C, 2. místo patří Karolíně Krutišové ze 7.D a na 3. místě se umístil Igor Sviridov ze 7.A. V kategorii II.A obsadila 1. místo Aneta Rážová z 9.A, 2. místo Yuliana Tsubera z 9.A a 3. místo Marek Skořepa z 9.C. V kategorii II.C zvítězila Magda Maňasová. Všem gratulujeme ke krásnému umístění. Vítězům kategorie I.A a II.A budeme držet pěsti v okresním kole.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy