Školní kolo AjO

Datum: 23.2.

zpráva p. uč. Skrbkové

V úterý 23. února se konalo online školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. V kategorii 6. a 7. tříd obsadil 1. místo Michal Gulyás ze 7.A, 2. místo Michal Perthen ze 6.C a 3. místo Jan Krutiš ze 7.B. V kategorii 8. a 9. tříd zvítězil Adam Kropáček z 9.A, na 2. místě se umístil Samuel Šinkovský z 9.B a 3. místo obsadil Filip Šic z 9.A. Ostatní výsledky vám na požádání sdělí vaši vyučující AJ.
Všem gratulujeme ke skvělým výkonům a krásnému umístění. Ostatním soutěžícím děkujeme, že statečně bojovali.
Vítězové postupují do okresního kola, které se koná 17. března online.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy