Setkání hradeckých parlamentů

Šest členů Školního parlamentu (Verča Marková, Kája Krutišová, Anna Dreslerová, Markéta Kutnarová, Sam Rydrych a Dan Špryňar) se zúčastnilo setkání hradeckých parlamentů. Setkání se konalo v příjemném prostředí kavárny Artičok, kde o nás bylo dobře postaráno. Koordinátoři žákovských parlamentů se školili, zatímco žáci se seznamovali, hráli si, poznávali, jak to funguje v jiných parlamentech, učili se spolupráci a vymýšleli projekty, které by bylo možné letošní školní rok zrealizovat. Zúčastněné parlamenty na sobě měly mikiny a trika v barvách svého parlamentu, takže bylo hned na první pohled jasné, kdo patří k jaké škole. Společné setkání bylo velmi přínosné a doufáme, že se nekonalo naposledy.