Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Setkání hradeckých parlamentů

Datum: 1.10.

Šest členů Školního parlamentu (Verča Marková, Kája Krutišová, Anna Dreslerová, Markéta Kutnarová, Sam Rydrych a Dan Špryňar) se zúčastnilo setkání hradeckých parlamentů. Setkání se konalo v příjemném prostředí kavárny Artičok, kde o nás bylo dobře postaráno. Koordinátoři žákovských parlamentů se školili, zatímco žáci se seznamovali, hráli si, poznávali, jak to funguje v jiných parlamentech, učili se spolupráci a vymýšleli projekty, které by bylo možné letošní školní rok zrealizovat. Zúčastněné parlamenty na sobě měly mikiny a trika v barvách svého parlamentu, takže bylo hned na první pohled jasné, kdo patří k jaké škole. Společné setkání bylo velmi přínosné a doufáme, že se nekonalo naposledy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy