Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Rotační výuka 2. stupně

Datum: 28.4.

Vážení rodiče,

od pondělí 3. 5. 2021 se vrací do školy žáci 2. stupně formou rotačního vzdělávání. Třídy se budou ve škole střídat po týdnu.

Od pondělí 3. 5. zahájí prezenční výuku ve škole 6. a 8. třídy. Ostatní třídy zůstanou na distanční výuce.

Od pondělí 10. 5. pak prezenčně nastoupí 7. a 9. třídy. Ostatní třídy zůstanou na distanční výuce.

Žáci i pracovníci školy budou muset dvakrát týdně projít antigenním testováním, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Testovat se nemusí děti, u kterých je možné doložit negativní výsledek RT-PCR testu nebo negativní výsledek POC antigenního testu (ne starší než 48 hodin) a které zároveň nemají příznaky onemocnění COVID-19. Testovat se nemusí také děti, které onemocnění COVID-19 již prodělaly a neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem nebo pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2. Je to ovšem nutné prokázat (např. potvrzením od lékaře, lékařskou zprávou, zprávou z laboratoře v listinné či elektronické podobě). V případě pozitivity budeme volat zákonnému zástupci, aby si pro své dítě přišel. Poté zákonný zástupce požádá lékaře o vystavení e-žádanky na provedení konfirmačního testu ve zdravotnickém zařízení. Pokud se potvrdí, že je dítě pozitivní, bude následně v domácí izolaci.

Zůstává povinnost ve škole nosit ochranu dýchacích cest (žáci chirurgickou roušku, pracovníci respirátor).

Školní jídelna vaří pro děti v prezenční i distanční výuce. Děti z prezenční výuky budou mít obědy hromadně přihlášené. Pokud je nechcete, odhlaste si je včas obvyklým způsobem. Obědy pro žáky v distanční výuce je možné objednat individuálně a vyzvednout pouze do jídlonosičů v době 10.30 – 11.15 a 13.00 - 13.30.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy