Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Projektový den na téma "Závislosti"

zpráva p. uč. Myškové a p. uč. Chernychko

Dne 20. 5. proběhl na naší škole celodenní společenskovědní projekt na téma Závislosti. Celkem se zúčastnilo 62 žáků a žákyň 8. ročníku. Během dopoledne žáci procházeli jednotlivá stanoviště, kde ve skupinách řešili různé tematické úkoly např. drogy, doping, alkohol, kouření atd. Na závěr měli napsat krátkou zprávu o projektovém dni a nakreslit obrázek se sloganem, který varuje před škodlivými jevy. Skupiny, které se dobraly k výsledné tajence a získaly nejvyšší počet bodů, dostaly sladkou odměnu. Všem zúčastněným děkujeme.
Poděkování si zasluhují také aktivní žáci z 9. B a tři žákyně z 9. C, kteří se podíleli na přípravě a organizaci projektu.
1. místo získala skupina z 8. A ve složení: Viktor Audrlický, Nela Nováková, Jan Urbánek, Vojtěch Beneda, Tomáš Černík a Tatiana Lukachko
2. místo obsadila skupina z 8. B ve složení: Jakub Nesvadba, Martin Adam,Veronika Marková, Bára Nesvadbová, Markéta Kutnarová
3. místo získala skupina z 8. A ve složení: David Tezour, Veronika Dubcová, Ela Čížkovská, JakubVanický