Projektový den na téma "Závislosti"

zpráva p. uč. Myškové a p. uč. Chernychko

Dne 20. 5. proběhl na naší škole celodenní společenskovědní projekt na téma Závislosti. Celkem se zúčastnilo 62 žáků a žákyň 8. ročníku. Během dopoledne žáci procházeli jednotlivá stanoviště, kde ve skupinách řešili různé tematické úkoly např. drogy, doping, alkohol, kouření atd. Na závěr měli napsat krátkou zprávu o projektovém dni a nakreslit obrázek se sloganem, který varuje před škodlivými jevy. Skupiny, které se dobraly k výsledné tajence a získaly nejvyšší počet bodů, dostaly sladkou odměnu. Všem zúčastněným děkujeme.
Poděkování si zasluhují také aktivní žáci z 9. B a tři žákyně z 9. C, kteří se podíleli na přípravě a organizaci projektu.
1. místo získala skupina z 8. A ve složení: Viktor Audrlický, Nela Nováková, Jan Urbánek, Vojtěch Beneda, Tomáš Černík a Tatiana Lukachko
2. místo obsadila skupina z 8. B ve složení: Jakub Nesvadba, Martin Adam,Veronika Marková, Bára Nesvadbová, Markéta Kutnarová
3. místo získala skupina z 8. A ve složení: David Tezour, Veronika Dubcová, Ela Čížkovská, JakubVanický