Prezentiáda v anglickém jazyce 2023

Datum: 13.5.

zpráva p. uč. Gabrišové

V pátek 12. května 2023 proběhlo třetí kolo PREZENTIÁDY v anglickém jazyce. Témata letošního kola cílila na originalitu a důvtip sedmnácti statečných účastníků. První kategorie (6. a 7. ročník) měla za úkol zpracovat ideální město, ve druhé kategorii (8. a 9. ročník) žáci vybírali destinace, které by chtěli navštívit o prázdninách.
V první kategorii se na prvním místě umístila Hana Čížková (7. C), která publikum přenesla do smyšleného světa ve městě Civitas spei (Město naděje), na druhém místě Anastasia Badukina (6. A), která hovořila o tom, proč by chtěla žít ve velkém japonském městě, a na třetím místě Lucie Matyášová (6. C), jež také stvořila svůj originální svět.
Druhá kategorie kombinovala anglický jazyk se zeměpisem. Nejlépe se postu průvodce vysněnými destinacemi zhostil Marek Podlipný (8. C), na druhém místě se umístil Jan Urbánek (9. A) s prezentací o Kalifornii. Třetí místo obsadila zdařilá prezentace Jakuba Vanického (9. A), ze které na publikum přímo dýchlo teplo chorvatského léta.
Všem soutěžícím blahopřejeme k umístění a mockrát děkujeme za účast a chuť udělat něco navíc. Na další zajímavé prezentace se budeme těšit opět napřesrok!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy