Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Prezentiáda v anglickém jazyce 2022

Datum: 8.6.

zpráva p. uč. Gabrišové

V úterý 7. června 2022 proběhlo druhé kolo PREZENTIÁDY v anglickém jazyce. Loni soutěž probíhala z důvodu distanční výuky online, letos se žáci stali skutečnými prezentujícími před živým publikem. Témata letošního kola kombinovala anglický jazyk se zeměpisnými znalostmi – první kategorie (6. a 7. ročník) zpracovávala vybranou anglicky mluvící zemi, v druhé kategorii (8. a 9. ročník) žáci vybírali zemi, ve které by chtěli žít.

V první kategorii se na prvním místě umístil František Čapek (7. A) s velmi zdařilou prezentací o Novém Zélandu, na druhém místě Hana Čížková (6. C), která posluchače přenesla do země protinožců – Austrálie, a na třetím místě Eliška Vacková (6. C), jež také hovořila o Novém Zélandu.

Druhou kategorii ovládla japanologie. Zhlédli jsme dokonce tři prezentace o zemi vycházejícího slunce. Nejlépe se postu průvodce Japonskem zhostil Michal Gulyás (8. A), na druhém místě se umístila Magda Maňasová (9. C), která by kromě Japonska ráda žila i na Islandu. Třetí místo obsadila zdařilá prezentace Marka Skořepy (9. C).

Všem soutěžícím mockrát děkujeme za účast a blahopřejeme k umístění. Na další zajímavé prezentace se budeme těšit opět napřesrok!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy