Pohár rozhlasu – mladší dívky

Datum: 13.5.

zpráva p. uč. Hozové

Ve čtvrtek 11. 5. se naše mladší dívky zúčastnily okresního kola Poháru rozhlasu.
Jelikož se dívkám minulý týden v atletické soutěži velice dařilo, vstoupily i do této s velkým očekáváním. I přes velmi pěkné výsledky, v některých případech i překonání svých osobních rekordů, se ukázaly i disciplíny, které nám moc bodů nevynesly. V celkovém pořadí jsme tak nedosáhly obhajoby vytoužené bedny, ale náleží nám velmi krásné 5. místo a to z celkového počtu 16 startujících škol. Pochvala všem dívkám na vzornou reprezentaci školy.
Školu reprezentovaly: Bergerová Michaela, Špliňová Ema (obě 6.C), Macháčková Aneta, Navrátilová Tereza, Dvořáková Veronika (všichni 7.A), Ryšánková Viktorie, Žítková Viktorie (obě 7.B) a Pospíšilová Markéta (7.D)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy