Pohár rozhlasu - dívky

Datum: 10.5.

zpráva p. uč. Andrlové

Dne 10.5. 2023 proběhlo okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Soutěže se zúčastnilo 19 týmů z Hradce Králové a okolí. Soutěžilo se v těchto disciplínách: štafetový běh, 60 m, 800 m, vrh, skok daleký a skok vysoký. Děvčata předvedla velmi pěkné výkony a v konečném součtu bodů obsadila krásné třetí místo. Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších atletických soubojích.

Naši školu reprezentovala tato děvčata: Nikol Zelinková (8. C), Tereza Brinkmanová (8. C), Diana Borufková (8. C), Tereza Vanišová (8. C), Darina Penzešová (8. D), Barbora Fejglová (8. D), Nela Jančová (8. D), Veronika Dubcová (9. A), Alena Veverková (9. B) a Jolana Trunečková (9. C).

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy