Po roce opět výhra v Prezentiádě!

Datum: 9.2.

zpráva p. uč. Škultétyové

Dnes 9. 2. se konal 3. ročník městského kola soutěže zvané Prezentiáda a po roce naše škola opět stanula na stupni nejvyšším. O obrovský úspěch se tentokrát postarala Gabriela Řehůřková (9.C) a Diana Borufková (8.C), které porotu ohromily svým neotřelým nápadem, výbornou prezentací a suverénním vystupováním. Za svou práci byly odměněny notebooky. Skvělý výkon předvedlo i naše druhé družstvo ve složení Nell Nosková a Andrea Spěšná, obě ze 7.A. Děvčatům blahopřejeme a smekáme před nimi, protože postavit se před cizí publikum a smysluplně mluvit skoro deset minut není vůbec nic jednoduchého. Děkujeme za perfektní reprezentaci školy! Zprávička se objevila také v hradecké Radnici.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy