Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní vybíjená dívek

Datum: 20.5.

zpráva p. uč. Kokrdové

Ve středu 18.5.2022 se tým děvčat, ve složení Nikola Bouzová, Viktorie Vosáhlová, Viktorie Zatloukalová - 4.A, Laura Dvořáková - 4.B, Tereza Bažantová, Sára Jacková, Simona Jůnová - 4.C, Kateřina Ludwigová, Zuzana Novická - 5.A, Kristýna Kováčová, Nikola Zárubová - 5.B, Ema Špliňová, Vanda Vrchotová - 5.C, zúčastnil okresního kola vybíjené dívek 4. a 5. tříd.
Dívky sehrály 6 zápasů s velmi kvalitními soupeřkami. V posledním utkání o postup do krajského finále prohrály s týmem ZŠ Štefánikova a skončily na 2. místě. Velký respekt si svými ranami míčem získala Kristýna.

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy