Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní přebornice v minikopané

Datum: 21.4.

zpráva p. uč. Andrlové

Dne 21.4.2022 se naše škola zúčastnila soutěže v minikopané dívek, která proběhla na ZŠ Sever. Děvčata sehrála výborná utkání se všemi týmy. V žádném utkání neinkasovala ani jednu branku a s přehledem postoupila do krajského kola. Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Reprezentovaly nás: Aneta Macháčková, Nela Mossigová, obě 6.A, Viktorie Žítková, 6.B, Michaela Dušková, 6.C, Nela Jančová, Barbora Fejglová, obě 7.D, Jolana Trunečková, 8.C, Tamara Pakostová, Kristýna Šrajerová, obě 9.B a Veronika Špačková, 9.C

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy