Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo Zeměpisné olympiády 2022

Datum: 11.3.

Výborných výsledků dosáhli naši žáci v okresním kole Zeměpisné olympiády, která proběhla na začátku března online formou. V nejmladší kategorii se od 5. místa seřadili za sebou Tereza Kamenská, Adam Šinkovský, Veronika Borovičková, všichni ze 6.B, v kategorii B Štěpán Rémiš obsadil 1. místo a Šimon Rémiš 2. místo, oba 7.C, mezi nejstaršími zvítězil  Šimon Zemánek z 9.A. Děkujeme za skvělou reprezentaci a budeme držet palce v krajském kole, do kterého všichni jmenovaní postoupili.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy