Okresní kolo volejbalu dívek

Datum: 5.4.

zpráva p. uč. Kronikové

Okresní kolo ve volejbalu dívek se konalo 5. 4. 2023. Naše děvčata po výhře nad ZŠ Nový Bydžov 1: 0 a prohře se ZŠ Pouchov 0:1 postoupila a hrála ve skupině o 4. místo. Po prohře se ZŠ Nechanice 0: 2 a po prohře se ZŠ Svobodné Dvory 0: 2 jsme nakonec obsadily 6. místo z 11 zúčastněných škol. Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava: Alena Veverková, 9.B, Leona Nováková a Nina Holubářová, 8.A, Adéla Fišerová, 8.D, Nell Nosková a Amálie Machálková 7.A, Veronika Borovičková a Tereza Kamenská 7.B, Lili Doležalová a Alžběta Vrbová 7.D

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy