Okresní kolo poznávačky

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Dubrovského

Ve středu 8. 6. proběhlo na Biskupském gymnáziu okresní kolo soutěže v poznávání živočichů a rostlin. V kategorii 6. a 7. tříd jsme měli 4 zástupce, kteří se v těžké konkurenci rozhodně neztratili. Tereza Kamenská ze 6.B porazila několik starších soupeřů a vybojovala velmi pěkné 8. místo. Jen o příčku za ní skončila Michaela Slavíčková ze 7.D. Pěkného výsledku dosáhli i naší další reprezentanti, Eliška Vacková ze 6.C a Honza Pecen ze 7.A, pro které to byla i cenná zkušenost do dalších ročníků soutěže.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy