Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo poznávačky

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Dubrovského

Ve středu 8. 6. proběhlo na Biskupském gymnáziu okresní kolo soutěže v poznávání živočichů a rostlin. V kategorii 6. a 7. tříd jsme měli 4 zástupce, kteří se v těžké konkurenci rozhodně neztratili. Tereza Kamenská ze 6.B porazila několik starších soupeřů a vybojovala velmi pěkné 8. místo. Jen o příčku za ní skončila Michaela Slavíčková ze 7.D. Pěkného výsledku dosáhli i naší další reprezentanti, Eliška Vacková ze 6.C a Honza Pecen ze 7.A, pro které to byla i cenná zkušenost do dalších ročníků soutěže.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy