Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo MO Z6, Z7, Z8

Datum: 1.4.

Ve středu 31.3. proběhlo pod naší patronací online okresní kolo Matematické olympiády kategorií Z6, Z7 a Z8. Mezi více než čtyřicítkou soutěžících jsme měli zástupce i my a vedli si výborně - Magdaléna Pánková z 8.A byla úspěšnou řešitelkou, stejně jako Vojta Beneda ze 7.A, který navíc dosáhl na medaili, když obsadil 3.-6. místo! Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Další podrobnosti najdete na našich stránkách MO&FO

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy