Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo MO Z6,Z7 a Z8

Datum: 12.4.

V úterý 12.4. proběhlo u nás pod naší patronací okresní kolo matematické olympiády pro 6., 7. a 8. třídy základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Na rozdíl od minulých let se z více než sedmdesáti kvalifikantů mezi nejlepší ve větší míře prosadili i žáci základních škol. Výsledkové listiny, zadání a řešení úloh můžete najít na naší stránce MO&FO .

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy