Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo MO Z5,Z9

Datum: 29.1.

Ve středu 26.1. proběhlo pod naší patronací okresní kolo MO kategorií pro 5. ročník ZŠ a 9.ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Mezi páťáky soutěžili i naši zástupci a nevedli si špatně, jediný bodík od medaile skončil Daniel Marek, o další bod zpět Jakub Pleskot, úspěšnou řešitelkou byla i Anežka Jaklová, všichni z 5.B. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy:-) Další podrobnosti najdete na naší stránce MO&FO.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy