Okresní kolo Archimediády

Datum: 25.5.

Ve středu 25.5. proběhlo na naší škole pod patronací p. uč. Zýkové okresní kolo Archimediády, fyzikální olympiády kategorie G pro 7. ročníky ZŠ a odpovídajícího ročníku osmiletého gymnázia. Naši žáci se opět po pilné přípravě zúčastnili v hojném počtu a umístili se v popředí, od 2. do 7. místa místa se seřadili: Frýba Mikuláš, 7.D, 66 bodů, Richterová Alžběta, 64 body, Laššová Ema, 63 body, obě 7.B, Mikulecký Matyáš Josef, Penzešová Darina, Slavíčková Michaela, všichni 58 bodů, všichni 7.D. Všem medailistům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným za poctivou přípravu a reprezentaci.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy