Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo Archimediády

Datum: 25.5.

Ve středu 25.5. proběhlo na naší škole pod patronací p. uč. Zýkové okresní kolo Archimediády, fyzikální olympiády kategorie G pro 7. ročníky ZŠ a odpovídajícího ročníku osmiletého gymnázia. Naši žáci se opět po pilné přípravě zúčastnili v hojném počtu a umístili se v popředí, od 2. do 7. místa místa se seřadili: Frýba Mikuláš, 7.D, 66 bodů, Richterová Alžběta, 64 body, Laššová Ema, 63 body, obě 7.B, Mikulecký Matyáš Josef, Penzešová Darina, Slavíčková Michaela, všichni 58 bodů, všichni 7.D. Všem medailistům gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným za poctivou přípravu a reprezentaci.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy