Milada Cup 2023

Datum: 3.4.

zpráva p. uč. Skrbkové

V sobotu 1. dubna proběhl 7. ročník volejbalového turnaje Milada Cup pro rodiče, žáky a učitele. Do turnaje nastoupilo 9 týmů , které poměřily své síly za mohutného povzbuzování fanoušků. Na 3. místě skončil tým učitelů, 2. místo obsadil tým Black, složený z rodičů 8.A, 9.B a 9.C. Vítězem letošního turnaje je tým 7.A. Další výsledky najdete v tabulce. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kdo přišli a přispěli k pěkné sportovní atmosféře. Moc děkujeme za občerstvení a milou obsluhu v kuchyňce, kam si všichni přišli rádi posedět. Těšíme se na další ročník turnaje.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy