Medaile z MO Z5

Datum: 19.5.

Pod naší patronací proběhlo 19.5. okresní kolo matematické olympiády kategorie Z5, kterého se zúčastnilo 55 soutěžících. V této početné konkurenci zabodovali i naši žáci - Lukáš Kunart, 5.A, Marek Štefanik, 5.D a  Anna Horáčková, 5.C, získali plný počet bodů a obsadili tak 1.-10. místo. Jediný bodík ztratila Linda Smutková, 5.D, která se umístila hned za první desítkou, mezi úspěšnými řešiteli byli ještě Amálie Marešová, 5.D, Vít Novotný, 5.D, Adam Šinkovský, 5.B a Nela Hejsková, 5.C. Gratulujeme medailistům a děkujeme jim i ostatním za vzornou reprezentaci školy. Další informace najdete na naší stránce MO&FO

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy