Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Medaile z MO Z5

Datum: 19.5.

Pod naší patronací proběhlo 19.5. okresní kolo matematické olympiády kategorie Z5, kterého se zúčastnilo 55 soutěžících. V této početné konkurenci zabodovali i naši žáci - Lukáš Kunart, 5.A, Marek Štefanik, 5.D a  Anna Horáčková, 5.C, získali plný počet bodů a obsadili tak 1.-10. místo. Jediný bodík ztratila Linda Smutková, 5.D, která se umístila hned za první desítkou, mezi úspěšnými řešiteli byli ještě Amálie Marešová, 5.D, Vít Novotný, 5.D, Adam Šinkovský, 5.B a Nela Hejsková, 5.C. Gratulujeme medailistům a děkujeme jim i ostatním za vzornou reprezentaci školy. Další informace najdete na naší stránce MO&FO

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy