Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Medaile z AjO

Datum: 19.3.

Navzdory současné složité situaci se naše škola zapojila do olympiády v anglickém jazyce. Ze školního kola postoupili do okresního kola Adam Kropáček z 9.A a Michal Gulyás ze 7.A. Oba v okresním kole ve svých kategoriích dosáhli výborného výsledku a vybojovali medaili - Michal bronzovou a Adam dokonce zlatou! Gratulujeme oběma a děkujeme jim i jejich vyučujícím za skvělou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy