Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

McDonald’s Cup - okresní kolo 4. a 5. tříd

Datum: 6.5.

zpráva p. uč. Kokrdové
Ve středu 4.5. 2022 se na hřišti TJ Slavie konalo okresní kolo fotbalového turnaje McDonaldś Cup. Svoje zápasy odehráli i naši reprezentanti kategorie 4. a 5. tříd: Lindr Jakub 4.A, Dvořáková Laura 4.B, Jůnová Simona 4.C, Komárek Matyáš 5.C, Kopecký Matěj 5.A, Novák Matyáš 5.A, Rademacher Vojtěch 5.B, Rydlo Tomáš 5.C, Schmidt Vojtěch 4.B, Šicová Veronika 4.B, Špryňar Daniel 5.B, Vítek Jakub 5.A. Bohužel naše družstvo nestačilo na kvalitní soupeře a skončilo na 5. místě. Do krajského kola po zásluze postupují fotbalisté ze ZŠ Sever.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy