Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

McDonald’s Cup - okresní kolo 1.-3. tříd

Datum: 8.5.

zpráva p. uč. Velce

Dne 26.4.2022 se naše škola zúčastnila 23. ročníku okresního finále ve fotbalovém McDonald’s Cupu v kategorii 1.-3. tříd.  V prvním zápase nás čekal soupeř ZŠ Gočárova, nad kterým jsme zvítězili 2:1. Další zápas jsme odehráli se ZŠ Prasek a tento zápas jsme také vyhráli 2:0. Následovala škola ZŠ Štefcova, se kterou jsme po prvním poločase prohrávali 3:0. Kluci se ale dokázali vzchopit a vyrovnat zápas na 3:3. Poslední zápas jsme nad ZŠ Kukleny vyhráli 12:5,  přesto výsledek turnaje nebyl v našich rukou. Potřebovali jsme, aby ZŠ Štefcova, se kterou jsme remízovali, měla horší score než my. Ještě pár vteřin před koncem to tam bylo, ale poslední vteřinu dala ZŠ Štefcova gól, kvůli kterému jsme skončili na celkovém 2 místě.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy