McDonald´s cup – 4. v kraji!

Datum: 17.5.

zpráva p. uč. Víta

Naši reprezentanti 2. a 3. tříd vyrazili v úterý 16. května do Trutnova, kde bojovali o postup a umístění v nabité konkurenci z celého kraje. Oproti okresním soutěžím byli soupeři velmi vyrovnaní, v každém zápase mohl vyhrát kdokoli. Mnohokrát byly vidět obraty zápasů, nízké i vysoké skóre, ale vždy to dopadlo velmi těsně.
Našemu týmu dělaly problém vstupy do utkání. Jak v prvním, tak druhém zápase jsme v úvodu dostali rychlou branku, která nás stála zápas. V prvním případě nás Jičín porazil 2:1, přestože jsme v posledních vteřinách měli před soupeřovou brankou otevřenou možnost srovnat, nepovedlo se. Bohužel jsme trefili vlastního hráče. Tato prohra velmi bolela a na našich tvářích byl smutek a nemálo slz.
Druhý zápas s Rychnovem začal v prvním poločase nešťastně a ten druhý byl ve znamení dotahování. Bohužel i tentokrát nám chyběla jedna branka na srovnání – 6:5.
Ve třetím zápase konečně došlo ke zlepšení nálady, kdy jsme Náchod přestříleli 7:3 a zlepšili si tak psychický stav, skoré a body do tabulky.
Do čtvrtého zápasu jsme vstoupili s dobře nastavenými hlavami. Začali jsme dobrý zápas, ale budoucí vítězi turnaje nás přeci jen přetlačili. Hostinné nás porazilo 5:2 a pro nás tím turnaj končil s jednou výhrou.
Výjezd určitě nebyl ostudou, kluci hráli velmi pěkný fotbal, ale bohužel jsme doplatili na chybky, které nás stály možnou remízu či výhru, díky kterým bychom hráli s lehčími hlavami. Kluci si celý den užili, dostali drobné výhry a pitný režim doplňovali bezinkovou limonádou, kterou zajistil hlavní organizátor akce McDonald´s.
Děkuji klukům za reprezentaci:-)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy