Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Matematický Klokan 2022

Datum: 19.3.

Matematický Klokan je mezinárodní soutěž, které se účastní děti po celém světě (například v roce 2016 jich bylo přes 6 miliónů). Úlohy seřazené podle obtížnosti jsou zaměřené spíš na bystrost, logické uvažování a představivost, nejsou potřeba žádné hluboké matematické znalosti. Excelentní výkon podal Marek Beneda za 6.A, jenž v kategorii Benjamin pro 6. a 7. třídy zvládl vyřešit všech 24 úloh bez jediné chyby a získal tak plný počet - 120 bodů! To se na naší škole na druhém stupni nepodařilo nikomu už řadu let:-) Ve stejné kategorii se hranici sta bodů nejvíc přiblížili Jakub Matušinec - 96 bodů a Petr Jaška - 88 bodů,oba 7.C. Máte-li chuť ověřit si své logické uvažování, můžete se podívat na zadání této kategorie:-)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy