Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Máme zlato z florbalu

Datum: 19.4.

zpráva p. uč. Hozové

Ve středu 13. 4. na naší škole proběhlo okresní kolo ve florbalu žáků 4. – 5. ročníků. A rozhodně se bylo na co dívat. Hned v základní skupině si naši chlapci dokázali poradit se všemi soupeři a postoupili z prvního místa. V dalších bojích se utkali s vítězem skupiny B, kde malinko zaškobrtli, avšak tento zápas již nic neměnil v postupu do celkového finále. Ve finále, do kterého postoupila 4 nejlepší družstva z celkových 11 týmů, ano čtete dobře J, naši chlapci s obrovskou bojovností a super taktikou vybojovali jednu remízu a kromě ní ještě dvě výhry. V těchto všech zápasech tekly nervy proudem, protože ještě před koncem jsme v nich remizovali nebo dokonce prohrávali. K obratu vedly i takové situace jako odvolání gólmana v poslední minutě zápasu, což bylo divácky velmi strhující. Za skvělého přístupu a vysokého tempa si tak naši chlapci došli pro vítězství a ve čtvrtek 21. 4. jedeme školu reprezentovat na krajské finále, tak nám držte palce.  

Školu reprezentovali: Chalupník Daniel, Kopecký Matěj (G), Šedivka Josef, Vítek Jakub, Novák Matyáš, Salavec Martin (všichni 5.A), Rydlo Tomáš (5.C), Gábel Vojtěch a Lindr Jakub (oba 4.A).

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy