Listopadový sběr papíru

Datum: 17.11.

Další sběr starého papíru proběhl 1. listopadu. Mezi třídami byly nejpilnější 2.b, 3.c, 9.b, z jednotlivců přinesli nejvíc Terka Springerová, 3.c - 120 kg a na druhém stupni Vojta Jež, 8.d - 112 kg. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá.

Organizačně nám pomohli páni učitelé Lukáš Dubrovský, Jakub Vít a třída 9.b - děkujeme moc.
Podrobnější zprávu od hlavní organizátorky p. uč. Fiedlerové si můžete prohlédnout zde.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy