Liga škol v orientačním běhu - 3.kolo

Datum: 21.4.

zpráva p. uč. Kronikové

Dne 19. 4. se v Šimkových sadech konalo 3. kolo ligy v orientačním běhu.
Naši školu reprezentovalo 18 žáků. Tratě nebyly vůbec lehké, a tak jsem ráda, že všichni závodníci dorazili do cíle bez problémů a bez „disku“. Bohužel jsme díky nemocem neměli obsazeny 2 dívčí kategorie. Díky tomu jsme se propadli na nepopulární 4. místo. Naštěstí jen o 4 body za třetí a 5 bodů za druhou hodnocenou školu. Pokusíme se o stupně zabojovat v posledním kole 24. 5. na Biřičce. Poprvé s námi byly: Rozálie Daňová 2.A, Veronika Štěrbová 3.B a Klára Matysová 4.C. Výsledky: 1. Korbelová Tereza, 2. Korbelová Eliška, 3. Chrtek Jan – všichni 5.C, 6. Rémiš Štěpán 8.C, Staňková Linda 5.C a 8. Besedová Magdalena 5.A, Pompach Tobiáš 4.A a Rémiš Šimon 8.C.
Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Výsledky, foto na https://www.shk-ob.cz/liga-skol.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy