Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Liga hradeckých škol v OB

Datum: 28.4.

Ve středu 27.4. se rozběhla prvním kolem tradiční soutěž "Liga hradeckých škol v orientačním běhu". Jako každoročně se účastní také naši žáci, tentokrát jich byla zhruba dvacítka pod vedením p. uč. Kronikové. Na stupně vítězů v jednotlivých kategoriích se probojovali: 1. místo Jan Chrtek, 4.C, 2. místo Aneta Rážová, 9.A, 3. místo Štěpán Rémiš, 7.C. Děkujeme za výbornou reprezentaci všem nebojácným běžcům.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy