Kin-ballový turnaj v Pardubicích

zpráva p. uč. Kronikové

V neděli 8.1. se dvě naše kin-ballová družstva starších žáků zúčastnila turnaje v Pardubicích. Tento turnaj byl jedním z několika, které v tomto školním roce proběhnou. Zápasy nebyly jednoduché, neboť se tohoto turnaje zúčastnily hlavně kluby, které mají kin-ball jako svůj prioritní sport. Naši žáci se kin-ballu věnují doplňkově pouze na kroužku. I tak jsme na turnaji obsadili 6. a 7. místo. Na fotografie se můžete podívat zde.
Sestava:

Horákovka A: Veronika Marková 9.B, Matěj Gebr, Jakub Vanický a Anna Laštůvková 9.A.
Horákovka B : Buyankhishing Gančimeg, Jan Urbánek, Michal Gulyas a Matěj Macura 9.A., Alena Veverková 9.B
Děkujeme za velkou podporu fanouškům z řad rodičů, kteří za námi přijeli fandit a přivezli sladkosti.
Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy a těším se na další turnaje.