Hradecký triatlon - doplněno

Datum: 19.6.

V pátek 17.6. proběhl "Školní triatlon", kterého se zúčastnily téměř tři stovky žáků od 1. do 9. tříd základních škol a gymnázií. Z naší školy si pod vedením pana učitele Dubrovského a paní učitelky Ettlerové téměř tři desítky borců trouflo na závod složený z plavání, jízdy na kole a běhu v délkách podle kategorií. Naši reprezentantni získali tři medaile, v kategorii 1. tříd se na 2. místě umístila Veronika Jiranová a na 3. místě pak Tereza Dubrovská (obě 1.B), Adam Šinkovský ze 6.B mezi šesťáky obsadil skvělé třetí místo. Špatně si nevedl ani dospělí - paní učitelka Kokrdová ve své kategorii skončila na 2. místě , pan učitel Dubrovský obsadil třetí místo a bramborovou medaili brala ve své kategorii paní učitelka Ettlerová:-) Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy