Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Hradecký triatlon - doplněno

Datum: 19.6.

V pátek 17.6. proběhl "Školní triatlon", kterého se zúčastnily téměř tři stovky žáků od 1. do 9. tříd základních škol a gymnázií. Z naší školy si pod vedením pana učitele Dubrovského a paní učitelky Ettlerové téměř tři desítky borců trouflo na závod složený z plavání, jízdy na kole a běhu v délkách podle kategorií. Naši reprezentantni získali tři medaile, v kategorii 1. tříd se na 2. místě umístila Veronika Jiranová a na 3. místě pak Tereza Dubrovská (obě 1.B), Adam Šinkovský ze 6.B mezi šesťáky obsadil skvělé třetí místo. Špatně si nevedl ani dospělí - paní učitelka Kokrdová ve své kategorii skončila na 2. místě , pan učitel Dubrovský obsadil třetí místo a bramborovou medaili brala ve své kategorii paní učitelka Ettlerová:-) Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy