Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Hradecké sportovní dny

Datum: 8.6.

zpráva p. uč. Andrlové

Dne 8.6. 2022 se naše škola zúčastnila Hradeckých sportovních her. V kategorii mladších dívek jsme vybojovali četná umístění na bedně. Tyto skvělé výkony děvčat nás nakonec posunuly na konečné první místo v soutěži. V poli poražených zůstala i ZŠ Štefcova, která bývá obvyklým vítězem všech kategorií. Děvčatům gratulujeme ke skvělému umístění.Naši školu reprezentovala tato děvčata:Nela Jančová - hod (2. místo), 4x60 m (3. místo), Barbora Fejglová - 800 m (3. místo), 4x60 m (3. místo), Tereza Bláhová - 60 m (5. místo), 4x60 m (3. místo), Adéla Fišerová - skok vysoký (4. místo), 4x60 m (3. místo), Nikola Zelinková - skok daleký (1. místo), Markéta Pospíšilová - 150 m (8. místo)

 

 

 

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy