Hradecké sportovní dny

Datum: 8.6.

zpráva p. uč. Andrlové

Dne 8.6. 2022 se naše škola zúčastnila Hradeckých sportovních her. V kategorii mladších dívek jsme vybojovali četná umístění na bedně. Tyto skvělé výkony děvčat nás nakonec posunuly na konečné první místo v soutěži. V poli poražených zůstala i ZŠ Štefcova, která bývá obvyklým vítězem všech kategorií. Děvčatům gratulujeme ke skvělému umístění.Naši školu reprezentovala tato děvčata:Nela Jančová - hod (2. místo), 4x60 m (3. místo), Barbora Fejglová - 800 m (3. místo), 4x60 m (3. místo), Tereza Bláhová - 60 m (5. místo), 4x60 m (3. místo), Adéla Fišerová - skok vysoký (4. místo), 4x60 m (3. místo), Nikola Zelinková - skok daleký (1. místo), Markéta Pospíšilová - 150 m (8. místo)

 

 

 

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy