Hradecké dny – plavání

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Kronikové

Dne 9. 6. jsme se zúčastnili soutěže v plavání v rámci Hradeckých dní pořádaných Magistrátem města HK. Myslím, že ani tam jsme se úplně neztratili. Obsadili jsme celkově 7. místo mezi všemi hradeckými školami.
Sestava: Schödlbauer Lily a Marek Rejl, oba 2.A, Korbelová Eliška a Tereza a Staňková Linda, všechny 4.C, Filip Renner, 6.D, Barbora Fejglová, 7.D, Matěj Macura, 8.A, Matěj Potůček, 8.C, Denis Lovas a Vojtěch Veselý, oba 9.B, Viktorie Vlášková a Sophie Kammel, obě 9.C. Za zmínku stojí tyto výsledky: 5. Viktorie Vlášková (prsa), 6. Matěj Macura (prsa), Denis Lovas (znak a volný způsob). Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy