Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Hradecké dny – plavání

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Kronikové

Dne 9. 6. jsme se zúčastnili soutěže v plavání v rámci Hradeckých dní pořádaných Magistrátem města HK. Myslím, že ani tam jsme se úplně neztratili. Obsadili jsme celkově 7. místo mezi všemi hradeckými školami.
Sestava: Schödlbauer Lily a Marek Rejl, oba 2.A, Korbelová Eliška a Tereza a Staňková Linda, všechny 4.C, Filip Renner, 6.D, Barbora Fejglová, 7.D, Matěj Macura, 8.A, Matěj Potůček, 8.C, Denis Lovas a Vojtěch Veselý, oba 9.B, Viktorie Vlášková a Sophie Kammel, obě 9.C. Za zmínku stojí tyto výsledky: 5. Viktorie Vlášková (prsa), 6. Matěj Macura (prsa), Denis Lovas (znak a volný způsob). Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy