Halloween na 1. stupni - doplněn odkaz na foto

Datum: 2.11.

zpráva p. uč. Skrbkové a Kočové

V pondělí 31.10. jsme na 1. stupni uspořádali projekt Halloween v angličtině. V jeho první části jsme ve skupinách vyřezávali nebo zdobili dýně, učili se slovíčka a básničky k tématu Halloween a hráli halloweenské hry. Pak následovala promenáda v maskách, vzájemné setkávání a říkání naučených básniček.
Úterý 1.11. - Halloweenský projekt jsme protáhli do dalšího dopoledne. Čarodějnice, kouzelníci, duchové i zombíci z 5. ročníků si vzali pod patronát maskovaný potěr z 1. tříd. Zkusili si " Trick or treat", zahráli puzzle, bingo, zazpívali písničky k Halloweenu, vystříhali Witch‘s house. Prohlédli si krásné dýně vystavené po celém pavilonu 1. stupně.
Paní učitelky se zapojily kostýmy, kreativitou i nadšením.
Ve fotogalerii se můžete podívat, jak nám to slušelo, jak krásně jsme vyzdobili školu a jak jsme si Halloween báječně užili.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy