Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Florbalisté přivezli medaile i z kraje

Datum: 1.5.

zpráva p. uč. Hozové

Ve čtvrtek 21. 4. jsme se vydali na krajské kolo ve florbalu konané až v dalekém Hostinném. Přes velmi brzké vstávání, komplikovanou dopravu s výlukami jsme s očekáváním nastoupili do dalšího turnaje plného výzev, kde nás čekaly nejlepší výběry našeho kraje. 

Hned na začátek jsme se střetli s velmi těžkým týmem, který měl už od začátku velmi výrazně navrch. Další zápas si ale kluci nenechali utéct, začali bojovat, zlepšili přihrávky i pohyb a dočkali se i několika branek. Do dalšího zápasu jsme šli s velkým očekáváním. Bohužel jsme se celý zápas střelecky trápili. Mohlo padnout sedm gólů, spadly bohužel jen dva a soupeř nás přestřílel. Do posledního zápasu se šlo s jasným cílem, a to tím, že bereme pouze výhru a nechceme jet domů s prázdnou. Kluci se pořádně nabudili a šli na věc. Tento zápas byl jak sen, nejenže kluci hráli ve vysokém tempu, nádherně si přihrávali, ale padal jeden gól na druhým (dohromady šest), to soupeře úplně rozložilo. Kluci si tak na závěr turnaje těmito bombami zajistili krásné třetí místo.  

Všechny chlapce chválíme za perfektní přístup k reprezentaci školy a výborné chování.  

Školu reprezentovali: Chalupník Daniel, Kopecký Matěj (G), Novák Matyáš (C), Salavec Martin, Vítek Jakub (všichni 5.A), Rydlo Tomáš (5.C), Gábel Vojtěch, Lindr Jakub (oba 4.A) 

 

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy