Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Druhé kolo ligy škol v OB

Datum: 19.5.

Ve středu 18.5. se uskutečnilo druhé a letos zároveň poslední kolo "Ligy hradeckých škol" v orientačním běhu. Jako obvykle se v hojném počtu zapojili i naši žáci, z nich ve výsledkových listinách nejvýše najdete na 1. místě Tobiáše Pompacha,  3.A a Jana Chrtka, 4.C, na 3. místě Anetu Rážovou, 9.A. V celkovém pořadí škol jsme nakonec obsadili výborné 3. místo. Děkujeme všem našim reprezentatnům za bojovnost a výborné výkony.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy