Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Den šílených účesů

Datum: 15.11.

Zpráva Školního parlamentu
Ve středu 10. listopadu ve škole proběhla akce Den šílených účesů. Vidět bylo mnoho zajímavých nápadů - třpytivé, barevné, kreativní, bláznivé účesy ve tvaru např. chobotnice nebo pavouka. Nechyběly ani rekvizity – plastové lahve či košíky. Skvělé bylo, co dokázali vytvořit chlapci i s krátkými vlasy. Zúčastnili se i některé paní učitelky a učitelé, za což je moc chválíme. Je skvělé, když si život ve škole umíme zpříjemnit a umíme si udělat legraci sami ze sebe. Přehled účesů můžete najít v galerii.
Těšíme se na další akci s vámi! Členové Školního parlamentu

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy