Den šílených účesů

Datum: 15.11.

Zpráva Školního parlamentu
Ve středu 10. listopadu ve škole proběhla akce Den šílených účesů. Vidět bylo mnoho zajímavých nápadů - třpytivé, barevné, kreativní, bláznivé účesy ve tvaru např. chobotnice nebo pavouka. Nechyběly ani rekvizity – plastové lahve či košíky. Skvělé bylo, co dokázali vytvořit chlapci i s krátkými vlasy. Zúčastnili se i některé paní učitelky a učitelé, za což je moc chválíme. Je skvělé, když si život ve škole umíme zpříjemnit a umíme si udělat legraci sami ze sebe. Přehled účesů můžete najít v galerii.
Těšíme se na další akci s vámi! Členové Školního parlamentu

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy