Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Další sběr papíru

Datum: 22.6.

Další sběr starého papíru proběhl 7. června. Celkem bylo nasbíráno 4220 kg za 8 440,- Kč. Mezi třídami byly nejpilnější 1.b, 4.c, 6.d, z jednotlivců přinesli nejvíc Gábinka Pluhovská, 2.c - 239 kg a na druhém stupni Terka Brinkmannová, 7.c - 155 kg. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá.
Organizačně nám pomohli páni učitelé Lukáš Dubrovský, Petr Tobiášek a třída 9.B - děkujeme moc. Podrobnější zprávu od hlavní organizátorky p. uč. Fiedlerové si můžete prohlédnou zde , zároveň byl vyhodnocený sběr za celý školní rok - 1. místo obsadily 2.C a 6.D, mezi jednotlivci Gábinka Pluhovská z 2.c, Filip Záruba ze 4.b a Honza Urbánek z 8.a. 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy