Další sběr papíru

Datum: 22.6.

Další sběr starého papíru proběhl 7. června. Celkem bylo nasbíráno 4220 kg za 8 440,- Kč. Mezi třídami byly nejpilnější 1.b, 4.c, 6.d, z jednotlivců přinesli nejvíc Gábinka Pluhovská, 2.c - 239 kg a na druhém stupni Terka Brinkmannová, 7.c - 155 kg. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá.
Organizačně nám pomohli páni učitelé Lukáš Dubrovský, Petr Tobiášek a třída 9.B - děkujeme moc. Podrobnější zprávu od hlavní organizátorky p. uč. Fiedlerové si můžete prohlédnou zde , zároveň byl vyhodnocený sběr za celý školní rok - 1. místo obsadily 2.C a 6.D, mezi jednotlivci Gábinka Pluhovská z 2.c, Filip Záruba ze 4.b a Honza Urbánek z 8.a. 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy