Březnový kin-ballový turnaj v Přelouči

Datum: 28.3

zpráva p. uč. Kronikové:

Další kolo kin-ballu se konalo 25. 3. v Přelouči. Tento turnaj byl už 4. kolem Kin-ball Czech Open. Zápasy nebyly opět jednoduché. Naši školu reprezentovala dvě družstva - A ve složení: Anna Laštůvková, Matěj Gebr a Jakub Vanický 9.A a Veronika Marková 9.B,
B ve složení: Lili Doležalová a Lucie Havlová 7.D, Jan Urbánek, Matěj Macura a Michal Gulyas 9.A. Družstvo A obsadilo 6. místo a družstvo B 9. místo z jedenácti zúčastněných týmů. Děkujeme za velkou podporu fanouškům z řad rodičů. Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy a těším se na další turnaje.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy