Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Březnová mezitřídní soutěž - prodloužena

Datum: 1.3.

Školní parlament vyhlašuje Druhou mezitřídní soutěž! Opět máte možnost navštívit pět míst v rámci hranic Hradce Králové, abyste mohli pro svou třídu nasbírat co nejvíce bodů a vyhrát. Třeba se aspoň díky tomu dostaneme do přírody. Více informací naleznete zde. Parlament všem žákům přeje příjemné, klidné a prochozené prázdniny! Vzhledem k současné situaci byla soutěž prodloužena do 31.3.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy