Biologická olympiáda 2021

Datum: 7.1.

zpráva p. uč. Andrlové

Školní kolo Biologické olympiády proběhlo za účasti dvaceti žáků šestých až devátých ročníků. Žáci psali teoretický test na dané téma, pracovali na laboratorním úkolu a poznávali patnáct rostlin a živočichů – většinou ve formě herbářových položek a školních modelů.
A kdo byl nejúspěšnější? V kategorii D (6. a 7. ročník) Eliška Vacková a v kategorii C (8. a 9. ročník) Alena Veverková. Tito žáci postupují do okresního kola, které se koná v dubnu. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

První pětici v každé kategorii najdete zde, další pořadí zjistíte u p. uč. Andrlové:

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy