Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Biologická olympiáda 2021

Datum: 7.1.

zpráva p. uč. Andrlové

Školní kolo Biologické olympiády proběhlo za účasti dvaceti žáků šestých až devátých ročníků. Žáci psali teoretický test na dané téma, pracovali na laboratorním úkolu a poznávali patnáct rostlin a živočichů – většinou ve formě herbářových položek a školních modelů.
A kdo byl nejúspěšnější? V kategorii D (6. a 7. ročník) Eliška Vacková a v kategorii C (8. a 9. ročník) Alena Veverková. Tito žáci postupují do okresního kola, které se koná v dubnu. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

První pětici v každé kategorii najdete zde, další pořadí zjistíte u p. uč. Andrlové:

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy