Atletický čtyřboj - dívky

Datum: 4.5.

zpráva p. uč. Andrlové

Dne 3.5. 2023 se na ZŠ Štefcova uskutečnila soutěž v atletickém čtyřboji. Soutěžilo se ve čtyřech atletických disciplínách - 60m, 800 m, skok vysoký nebo skok daleký, hoď míčkem nebo vrh koulí. Děvčata předvedla velmi pěkné výkony a v konečném součtu bodů obsadila druhé místo. Za zmínku stojí fakt, že Veronika Dubcová dosáhla nejvyššího součtu bodů ze všech děvčat. Naši školu reprezentovala tato děvčata: Darina Penzešová (8. D), Barbora Fejglová (8. D), Nela Jančová (8.D), Nikol Zelinková (8. C) a Veronika Dubcová (9. A). Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy